O spoločnosti BET365

Stávková kancelária Bet365 je jednou z najväčších spoločností na svete. Svoje postavenie začala budovať v roku 2000 a dnes je Bet365 jednotka medzi stávkovými kanceláriami. Bet365 poskytuje kurzové stávky na základe licencie získanej v Anglicku.

Výhody Bet365

-            100% vstupný bonus má veľmi jednoduché podmienky na pretočenie

-            Stávková kancelária Bet365 je v slovenčine vrátane zákazníckej podpory a live chatu                                   (komunikácia je rýchla a bezproblémová)

-            Bezkonkurenčná ponuka live stávok a ázijských hendikepov na rôzne športové stávky

-            Ponuka live stávok je jedna z najlepších na internete. Vysoké limity na stávky

-            Až 73.000 priamych prenosov počas roka (NHL, NBA, Primera División, Serie A atď.)

-            Najnovšia funkcia cash out - vyplatiť teraz (možnosť vyplatiť peniaze aj v priebehu zápasu)

-            Mobilná verzia stránok Bet365 pre Android a iPhone.

Registrácia v Bet365

Pre založenie vášho stávkového účtu v Bet365 a zisk vstupného bonus u 100% do výšky 50 eur a ŠPECIÁLNEHO BONUSU LEN OD NÁS, KDE VÁM VRÁTIME 30%  Z VAŚEJ PR´PADNEJ STRATY  ZA OBDOBIE 3 MESIACOV OD PRVÉHO VKLADU. V registračnom formulári dôkladne zadajte všetky požadované údaje. Všetky vaše údaje musia byť pravdivé a správne. V registračnom formulári Bet365 musíte zadať 4-miestne bezpečnostné číslo, ktoré si zapamätajte alebo zapíšte. Bet365 toto číslo používa namiesto bezpečnostnej otázky. Okrem tohto kódu sa tu nachádza aj políčko s bonusovým kódom, ktoré sa necháva prázdne. Po dokončení registrácie si prečítajte váš e-mail, kde budete mať informácie o vstupnom bonuse aj s konkrétnym bonusovým kódom (tento kód zadáte až po prihlásení sa na váš stávkový účet podľa pokynov z e-mailu). Následne vložte peniaze na váš stávkový účet a môžete začať tipovať.

Kurzová ponuka Bet365

Bet365 má najširšiu ponuku zo všetkých stávkových kancelárií. Okrem bežných udalostí Vás v prvom rade upúta ponuka ázijských hendikepov vrátane dvojitých ázijských hendikepov a ich rôzne alternatívy ku každej vypísanej udalosti. Tento druh hendikepov je pritom prenesený aj do stávok viac/menej, čiže nemusíte tipovať  iba viac/menej 2.5 gólu. V stávkovej kancelárii Bet365 nájdete kurzy aj na stávky či padne viac ako 2, 3 alebo 4 góly). Ak si myslíte, že v nejakom zápase padne 7 gólov, tak na Bet365.com nájdete vypísaný aj takýto kurz.

Súčasťou tejto anglickej stávkovej kancelárie sú stávky na konské dostihy. Ponuku tvoria hlavné dostihy v UK a Írsku, z ktorých sú vysielané aj priame prenosy. Taktiež BET365 vypisuje kurzy na preteky chrtov.

Vklady a výbery

Ako vložiť peniaze :

Vklady do Bet365 sú veľmi široké. K dispozícií sú kreditné karty aj debetné karty VISA, MasterCard , Skrill (Moneybookers). Minimálny vklad je 5 EUR a max. 4.000 EUR resp. 10.000 EUR Skrill (Moneybookers). Ďalšie možnosti vkladu sú aj platobné metódy NETELLER, Click2Pay, Ukash, paysafecard, šek, bankový prevod.

Ako vybrať peniaze :

Výbery v Bet365 sú jednoduché a peniaze máte na vašom účtu za pár dní (3-5 dní). Ak požiadate o výber cez elektronickú peňaženku Skrill (Moneybookers), tak vám peniaze prídu do pár hodín od požiadania o výber. Minimálne výbery sú pri medzinárodnom bankovom prevode 150 EUR , kreditnej karte 10 EUR a Skrill (Moneybookers) 5 EUR.  Výbery v Bet365 sú bez poplatkov.