1Xbet

Stávkový poskytovateľ 1xbet je v Čechách a na Slovensku menej známy. Registračný bonus u 1xbet je 100% až do 100€. Dnes je už z jednou z mála stávkových spoločností, ktoré nedostali na Slovenku ZÁKAZ prevádzkovať svoje stránky.  Primárne sa orientuje na športové stávky, súčasťou sú aj TV hry, live kasíno, ďalej automaty a sekcie 1x hier a hier bonusových. Svojou ponukou je 1xbet medzi poskytovateľmi unikátna a nájdete tu množstvo príležitostí, ktoré nenájdete nikde inde, a to predovšetkým vďaka stávkovaniu v režime naživo. 1xbet poskytuje v porovnaní so svojou konkurenciou výrazne vyššie kurzy, čo si môže dovoliť primárne vďaka nižším maržiam. 1xbet tak patrí k tým najbezpečnejším stávkovým kanceláriám online!

Registračný bonus  až do 100€

Registračný bonus u 1xbet je 100% až do 100€. Podmienky  získania bonusu spočívajú v Celú sumu bonusu prestávkujte 5-krát v akumulačných stávkach. Každý akumulátor musí obsahovať aspoň 3 udalosti a minimálne 3 udalosti musia mať kurzy 1.40 alebo vyššie.

PLUSY:

• Široká škála športov a trhov.
• Vysoké kurzy a vysoká profesionálna úroveň.
• 1XBet ponúka sekciu (BET CONSTRUCTOR), kde si môžete vytvoriť prispôsobenú stávku.
• Detailný stávkový tiket až 50 udalostí.
• Ponúka skvelý uvítací bonus.
• Ponúka skvelé propagačné akcie.
• Sledujte viac ako 250,000 udalostí vysielaných naživo.
• Spoločnosť 1XBet prijíma mnoho spôsobov platby.
• 1XBet je dokonale preložený do mnohých jazykov.
• Platby sú automatické a okamžité.
• Živé výsledky a štatistiky o športoch.
• Aplikácia 1XBet umožňuje stávkovanie jednoduchšie a rýchlejšie.
• Spoločnosť 1XBet poskytuje alternatívne odkazy v prípade cenzúry vo vašej krajine.
• Profesionálny zákaznícky servis 24 hodín denne.

MÍNUSY:

• Veľmi nízke limity pre niektoré udalosti. (hlavne pre menej populárne zápasy – nižšie ligy)

Na čo môžete stávkovať

V ponuke stávkovej kancelárie 1xbet sú rôzne typy stávok: jednoduché, akumulované, systémové a reťazové. Stávky prebiehajú 24/7, denne je k dispozícii viac ako 1 000 športových udalostí. Rozpätie stávok je značne široké, od populárnych športov ako futbal, hokej tenis alebo golf po športy menej tradičné, ako je napríklad kriket.

Staviť si je možné tiež na špecifické udalosti ako európsky handicap, ďalej na presné skóre, nad/pod, možno tiež tipovať ktorý tím strelí prvý gól a podobne. V rámci individuálnych športov, čo sa typicky týka napríklad cyklistiky, môžete stávkovať aj na súboj dvoch pretekárov.

Live stávky 1xbet

Tiež live stávky sú dostupné nepretržite 24 hodín denne. Pre športové udalosti je k dispozícii približne 30 podujatí. Tipovať môžete na počet žltých kariet, počet voľných kopov atď. Principiálne live stávky fungujú obdobne ako klasické stávkovanie. Po kliknutí na tlačidlo LIVE sa vám otvorí menu s výberom príslušného športu a možností si navoliť svoj vlastný tip, prípadne niekoľko tipov.

Mobilné stávkovanie u 1xbet

Tipovať možno aj prostredníctvom aplikácie určené pre systémy Android a iOS. Prístupný pre mobilné zariadenia je aj celý web. Tipovať môžete tiež z aplikácie Telegram, prípadne cez plugin SportZone, ktorý si nainštalujete priamo do svojho webového prehliadača. Ďalší variant predstavujú aplikácie 1xWin app a 1xBrowser app.

Ponuka ŠTASTNÝ PIATOK – získajte až do 100 eur každý piatok

-       Zákazník môže získať iba jeden bonus. Bonus sa rovná 100% vkladu pridaného na účet, no nemal by presahovať €100. Minimálny vklad potrebný na aktiváciu bonusu je €1.

-       Bonus je zákazníkovi na účet pripočítaný automaticky po vykonaní vkladu.

-       Zákazník musí zaškrtnúť políčko «Zúčastniť sa v bonusových ponukách» v sekcii Môj účet.

-       Celá suma bonusu musí byť trikrát prestávkovaná v akumulačných stávkach do 24 hodín po získaní bonusu, ináč bude považovaný za neplatný. Každý akumulátor musí obsahovať aspoň 3 udalosti. Najmenej 3 udalosti v akumulátore musia mať kurz 1.40 alebo vyšší. Vytvorte si tiket, zadajte výšku stávky, vyberte Bonusový účet a stlačte "Uzavrieť stávku".

-       Po vyžiadaní bonusu budú zostávajúce prostriedky nepresahujúce sumu bonus pripísané na Váš účet. Ak je zostatok na účte po vyžiadaní bonusu nižší ako minimálna výška stávky, bonus je považovaný za stratený.

-       Prestávkovanie bonusu musí byť plne dokončené predtým, ako si môže zákazník vybrať zo svojho účtu všetky prostriedky, v inom prípade budú bonusy a výhry stratené.

-       Ak zákazník vykoná výber z účtu predtým, ako vykoná vklad, bonus "Šťastný Piatok" nebude na jeho účet prirátaný.

-       Iba aktívni hráči, ktorí robia transakcie každý deň, sa kvalifikujú do ponuky.

Vklady a výbery peňazí

Jednoducho si stačí príslušnú voľbu vybrať z menu po prihlásení sa do svojho 1xbet účtu. Výber i vklad peňazí je možné realizovať nasledujúcimi metódami: bankový prevod, kreditná karta, internetové peňaženky (odporúčam SKRILL), samoobslužné terminály, mobilné platby, ďalej zmenárne elektronických mien, prípadne aj osobne na pobočke. Transakcie nie sú zaťažené žiadnymi poplatkami. Spravidla sa realizujú ihneď, v prípade prevodu peňazí z účtu potom toto prebehne do niekoľkých dní. Výška minimálneho vkladu a výberu závisí od zvolenej platobnej metódy.

Technická podpora

Stránky stávkovej kancelárie 1xbet.com sú plne lokalizované v súčasnosti do približne 35 svetových jazykov. V prípade, že by ste nenašli odpoveď na svoju otázku na webe, technická podpora je dostupná online, telefonicky alebo na e-mailu a tiež cez živý chat.