Zodpovedné hranie

Stávková spoločnosť je zaviazaná zodpovednému hraniu. Stávkovanie propagujeme ako zábavnú voľnočasovú. Kým pre väčšinu ľudí zostane hranie neškodnou voľnočasovou aktivitou, pre iných sa môže stať problémom.

Ponúkame Vám širokú škálu možností na to, ako hrať zodpovedne. Týmito možnosťami môžete spravovať Vaše peniaze a čas, ktorý strávite hraním.

 

Ako udržať kontrolu nad hraním

Stávkovanie by vždy malo byť zábavnou voľnočasovou aktivitou. Nasledujúce informácie by Vám mali pomôcť udržať hranie pod kontrolou.

1. Hranie by malo byť v prvom rade zábavou a nemalo by sa považovať za spôsob ako zarobiť peniaze.

2. Vyhnite sa hraniu kvôli získavaniu peňazí z prehratých hier.

3. Hrajte len so sumou, ktorú si môžete dovoliť minúť. Použite vkladové limity pre spravovanie peňazí, ktoré miniete.

4. Sledujte čas a sumu peňazí, ktorú ste minuli. Použite funkciu Upozornenie o aktivite a sledujte, koľko času strávite na našej stránke.

5. Vaše stávkovanie musí byť v rovnováhe s Vašimi ostatnými aktivitami. Ak je pre Vás stávkovanie jedinou formou zábavy, zamyslite sa, či si to stále užívate.

6. Berte si pravidelné prestávky od stávkovania. Pravidelné stávkovanie môže spôsobiť, že stratíte pojem času a perspektívy.

7. Nestávkujte pod vplyvom alkoholu, alebo keď ste nahnevaný alebo deprimovaný.

8. Zamyslite sa, koľko peňazí miniete na stávkovanie. Svoju aktivitu môžete sledovať v online históriu účtu.

 

Nastavte limity na Vašom účte

Vkladové limity

Odporúčame Vám nastaviť si vkladový limit pre spravovanie peňazí, ktoré viete vložiť na svoj účet. Limity môžu byť nastavené na 24 hodín, 7 dní, alebo 30 dní a nemôžu byť zrušené.

Vaše vkladové limity môže znížiť kedykoľvek s okamžitým nadobudnutím platnosti.

Pred zvýšením vkladových limitov si dobre premyslite, či si to môžete dovoliť. Nikdy sa nerozhodnite pre zvýšenie Vášho limitu iba kvôli tomu, že ste prehrali a myslíte si, že ak budete v stávkovaní pokračovať, získate peniaze naspäť. Ak si prajete zvýšiť limit, musíte počkať 24 hodín pred spracovaním Vašej žiadosti.

.

Upozornenie o aktivite

Aby sme Vás podporovali v spravovaní času, ktorý strávite hraním, môžete si nastaviť Upozornenie o aktivite na Vašom účte. Po nastavení tejto služby vyskočí na obrazovke okno, ktoré Vám pripomenie špecifickú dobu, po ktorú ste už boli prihlásený na účte (okrem hrania pokeru).

Ak si prajete dostávať tieto upozornenia pravidelnejšie, akékoľvek zmeny budú uplatnené okamžite, ale ak si prajete dostávať tieto upozornenia zriedkavejšie, tieto zmeny prebehnú až o 24 hodín od doby podania žiadosti o zmenu.

 

Zoberte si prestávku

Oddychový čas

Ak si prajete zobrať krátku prestávku od hrania u nás, môžete tak spraviť so službou Oddychový čas na špecifikované časové obdobie 24 hodín, 48 hodín, 7 dní alebo 30 dní.

Po začatí Vášho Oddychového času už nebudete môcť používať Váš účet na uzatváranie stávok a hranie hier. Avšak, budete sa môcť prihlásiť na Váš účet pre výber zostatku na Vašom účte. Váš účet nebude možné reaktivovať po dobu platnosti Oddychového času.

Ak si myslíte, že začínate mať problém so stávkovaním, alebo už tento problém máte, mali by ste využiť našu možnosť Samovylúčenie.

Samovylúčenie

Ak máte pocit, že sa u Vás môže vyvinúť problém so stávkovaním alebo si myslíte, že už máte problémy so stávkovaním, prosím, zvážte Samovylúčenie.

Ak chcete prestať hrať z akéhokoľvek iného dôvodu, prosím, zvážte Oddychový čas alebo využite Uzatvorenie účtu.

Počas trvania obdobia samovylúčenia nebudete môcť využívať Váš účet pre stávkovanie a hranie hier, avšak budete môcť prihlásiť sa a vybrať si Váš zostatok. Váš účet nebude možné znovuotvoriť za žiadnych okolností.

Máte možnosť zvoliť si produkty na našej stránke, na ktorých si želáte mať obmedzený prístup. Napríklad, môžete obmedziť svoj prístup na Šport.

Odporúčame Vám vyhľadať pomoc a poradenstvo od organizácie zaoberajúcej sa problematikou hrania počas obdobia samovylúčenia.

Pre vybratie Samovylúčenia, prosím, navštívte sekciu Funkcie Zodpovedného hrania v menu Pre členov kliknutím na Samovylúčenie.